B6CRC1N16-30 – IMO
COD: c0965ef82bc8 Categoria:
Descrizione
Codice Prodotto : B6CRC1N16-30
Descrizione : RCBO 6kA, 30mA, C Curve 1 Pole + Neutral, 16Amp, 230VAC Residual Current Type AC Single Module Compact Size